Szervizasszisztens

  • Cég neve

    Wallis Motor Pest Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIV. kerület, Hungária krt. 95.

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfélmegkeresések kezelése telefonon és e-mailben egyaránt
  • Beérkező leadek alapján ügyfelek megkeresése, előjegyzése
  • Időpontnapló vezetése a munkafelvételi időpontokkal, valamint egyeztetés a szerviztanácsadókkal
  • Az aktuális szervizkapacitás folyamatos nyomonkövetése és aktualizálása az időponttervező rendszerben a műhelyvezetővel és a szerviztanácsadókkal egyeztetve
  • Ügyfelek számára csere- vagy bérautók átadása és visszavétele
  • Ügyfélgondozás a várakozási helységben

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat
  • magabiztos gépjármű műszaki ismeretek
  • angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete
  • magas szintű számítógépes ismeretek
  • megoldásorientált, udvarias kommunikáció

Amit kínálunk

  • színvonalas munkakörnyezet
  • előrelépési lehetőség munkafelvevő munkakörbe

Céginformáció

A Wallis Motor Pest piacvezető BMW márkakereskedés, mely a BMW autókon és motorokon kívül egyéb prémium márkák (Mini, Maserati, ISUZU, SsangYong) forgalmazásával és szervizelésével is foglalkozik. Cégünk a Wallis csoport tagjaként tőkeerős és biztonságos munkahelyet jelent munkatársaink számára.

A szerviz koordinációs csapatunkba keresünk szervizasszisztens munkatársat budapesti munkavégzéssel.

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.